Üdvözlet Mindenkinek!
Egy TMR-RF850R típusú wireless fejhallgatóval bajlódok.Mindent jól csinál, csak kb. 5 perc után kikapcsol.A tápot egy pillanatra megszakítva ismét indul, de 5 perc után ismét leáll. Nem találok hozzá kapcsolási rajzot sehol. Kérem,ötlettel, vagy doksival, segítsetek.
irokéz
Helló!
Szeretnék tanácsot kérni.Van ez a sharp tipusu 1000éves kazettás deck-em.Most bukkantam rá a garázsban kipakoláskor.Kipróbáltam egy jobb minőségű kazettával de hullámzik a hang,Meg kicsit mintha hörögne.A magas hangok mintha eltünnének belőle elindulás után.Esetleg érdemes vele foglalkozni vagy tegyem ki lomtalanításkor???
Jó volna ha sikerülne valahogy életre kelteni mert rengeteg kazettám van elrakva.Meg talán kicsit visszavinne abba az időbe amikor kazettáról nyomták a diszkóba a zenét.
Köszi előre is
Hi,
My column Marshal Acton 2 , is dead . Power suplyy is it ok ... 18 V , but not light and not power on.
I need some help, and i try to find schematic !
Do tou can help-me ?
Best regards
Sziasztok!
Most került hozzám ez a kétkazettás deck, egy ékszíj megvan a mechanikán, de a többi darabokra estek szét, vagy az ékszíjtárcsán vannak szétfolyva. A manualjában csak a REB számok vannak megadva, de ahány oldal annyi méret van megadva hozzá. Ebben kérnék segítséget, hogy milyen méretű szíjak vannak benne?