Sziasztok!
Dip tokos FA5311P ic-re volna szüksége egy kollégának az említett videóba.
Otthon esetleg van valakinél?
Nem ebay!
Köszi!
Üdv:
Pityesz
Üdvözletem mindenkinek!
Adott a címben szereplő videó, ami nem fűzi be a szalagot. A kazettafészek le és föl járkál, de a befűzés nem kezdődik el. Egy idő után megáll a felső helyzetben. Amikor megáll, akkor sem a megfelelő magasságban. Az optókat végig ellenőriztem, rendben találtam. Esetleg találkozott valaki hasonló problémával? Az oldalon talált rajz nem igazán egyezik ezzel a típussal. Ami nálam van, annak döntött az eleje. Minden segítséget előre is köszönök.
Sziasztok !
A kollégám barátjáé a fent említett video . Szeretné a család megnézni a régi VHS videokazetta felvételeiket és a régi VHS filmeiket . Nosztalgiáznának egyet . A kollégám megkért ,hogy , ha lehet , hozzam olyan állapotba , hogy ezt megtehessék . Milyen esélyem van erre ? Érdemes belefogni ? A távirányító megvan hozzá . Készítettem néhány fotót , amit megpróbálok ide föltenni ! Ehhez a restauráláshoz kérem a segítségeteket ! Sajnos a video javításban minimális gyakorlatom van , inkább volt . Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket . Üdv Jano
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0027_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141020/IMG_0031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a fenti videó SAFE üzemmódját hogyan lehet kinyitni? A tulaj szerint a táv piros gombjával lehetett (esküszik rá), de most azzal nem megy.
Köszönettel
Attila