Sziasztok!
Ha magyar nyelvű leírást tudna valaki az lenne a legjobb. Vettünk egy kis épületet és a riasztó ezzel van megoldva. Én szeretném, ha engem és még valakit hívna riasztáskor. Gondoltam teszek bele egy simet az egy évig jó. A rendszer többi része is megvan/ riasztóközpont/.
Köszönöm!
Sziasztok, szép estét!
Fent említett telefont keresnék, rosszat ill. csak a középrész kellene, egy hawernek. Valaki esetleg rendelkezik ilyennel? Válaszokat előre is köszönöm!
Bazsyk
Sziasztok!
Az alábbi problémával találtak meg: adott egy Nokia Lumina készülék melyhez egy valamiféle Skyphoz használatos headsetet szeretnének használni ami egy rózsaszín és egy zöld csatiban végződik, tehát a szokásos számítógépes "felületű".
Két kérdésem lenne, mivel sem a telefont sem a használni kívánt headsetet sem sikerült ehhez a művelethez mellékelni, és a közelemben sajnos nincs ilyen.
- Milyen csatlakozó van a telefonon és hogy van bekötve?
- Sima dinamikus vagy valami kondi mikrofon van a gyári headsetben?
Köszönöm,
Krisztián
Kedves kollégák!
Van egy Nokia e52-es telefonom.A telefon elforgatásakor a készülék kikapcsol.
Segítséget szeretnék kérni,hogy mi lehet az oka,és javítható-e.
köszönettel:
danceband