Sziasztok
Lenne valakinek ehhez usb frissítése csak logózik.
Köszi
Balázs
|
Sziasztok. Ismerősöm nem rég vásárolta használtan a címben szereplő készüléket. Elmondása szerint a 3 HDMI csatlakozó nem működik. Több készülékkel is próbálta de a tv azt írja hogy nincs video jel. Szoftver frissítést megcsinálta. A többi bemenet és minden más működik. Mi lehet a hiba, hol kellene kezdeni a hibakeresést? Segítséget előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek!!
Multkor kb-3-4 hete már kaptam segítséget IDTV-101 függ eltéritéssel kapcsolatban, a segítségetekkel megtudtam oldani a dolgot, a végső megoldást egy EREDETI TDA8177F hozta meg, megjegyzem az volt a negyedik függ ic amit bele raktam (de talán mind hamis lehetett????) és maradt a hiba jelenség mindig szinte ugyan az.A bolt ha beindul..., most nem ez a típus kerül hozzám de az eltérítő rész szinte ugyan az a rajz szerint.A jelenség ---egy vékony színes csík a képernyő alsó harmadába, az előzőből tanulva az összes kondi csere, ellen állások végig mérve, táp feszek meg vannak a függ IC-n, fürész jel is van ahol a rajz mutatja , ami érdekes még az ,hogy a bekapcsolás után kb csak 1.5-2-perc után indul be a készülék, addig síri csend. Vajon az eltéritésnél lehet még valami ami a figyelmemet elkerülte vagy esetleg valami máshol is lehet még valami ami még ezt idézi elő???
Meg köszönök minden segítséget. Én csak amatőr szinten, hobbiból javítgatom ezeket a halálra ítélt ketyeréket, tehát elnézést a nem teljesen szakmaisan fel tett kérdésekért.
Üdv Sallaan1
:bow: :help:
Üdv Mindenkinek.
A fenti adat érdekelne.Sorkit cseréltem, de a mért 147V-ot sokallom.
A konkrét típus: 29PT8520/12. A cső: A68ERF 185X044/M (sík)
A rajz eléggé általános, az értéket nem tartalmazza.
Köszönettel.