Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 25MK2780-58R

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
501.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 25 MK 278058 25MK2780 58R
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips display kód átállítása
Sziasztok 
Egy Philips 32phh4309-be cseréltem alaplapot mert hdmi bemenetek nem mentek. Az új alaplappal kisebb a kép, volt már ilyenem a kijelző kődot kellene átállítom, de nem találom hogy csináltam. Tudnátok segíteni?

Köszönöm Balázs 
PHILIPS L01.1A AC tévébe TDA9555H/N3/3 IC-t keresek.
Üdv.mindenkinek.Egy PHILIPS Ch L01.1A AC tv-be keresek video procit:TDA9555H/N3/3.Zárlatos lett a G és B kimenet,így a képcsőre már csak piros jutott.Ha valakinek van használható bontott,kérem jelezze.Volt egy cimke rajta,ami kicsit megpörkölődött,így a számok nem biztos hogy pontosak:03-293207-0963A.A többi része rendben működik,a meghibásodást a túlmelegedés okozhatta.A68QCP693X001 cső van benne,esetleg ez is kinyírhatta,ha valakinek van hasonló tapasztalata,kérem ossza meg velem. Köszönettel Vass Jenő. A címet egészítsd ki. Kalex "(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul ) Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?" Üdv Kalex.A kezdőknek sehol sem egyszerű,de természetesen elfogadom az oktatást,függetlenül,hogy számtalan témabejegyzést lehet olvasni csak készülék vagy alkatrész megnevezéssel.Ezért nem gondoltam,hogy formai hibát követek el.Lehet,hoggy e miatt el sem olvastad a bejegyzést? Természetesen elolvastam, és pont ezért nem értem, miért nem lehet a topik címét rendesen megadni! Pl.:"PHILIPS Ch L01.1A AC tv-be keresek video procit:TDA9555H/N3/3" A miért és a hogyan, már a tárgy részéhez tartozik. A topik nem csak Neked és miattad van, hanem minden olvasónak, aki így a címből már el tudja dönteni, számára érdekes, vagy érdektelen a téma. Mivel nem ülök a gép mellett 7/24-ben, ezért előfordul, hogy bekerül nem megfelelő topiknyitás is, és mire meglátom, már értelmetlen fagyasztani. Ez senkit ne bátorítson a slendriánságra, mert a közösséggel tol ki az illető! Kalex Bocs,de soha nem volt ilyen szándékom,sem,itt,sem máshol.Sajnálom,hogy az első belépésem így sikerült.Természetesen emlékezni fogok a jövőben.
PHILIPS 40PFL 5507K/12 chassis: SQ552.4E LA LED TV Háttérvilágítás áramának csökkentése. Megoldva!
Kedves kollégák!
Ebben a készülékben a led sort javítottam de szeretném egy kicsit visszavenni a led munka áramát.  DELTA  DPS 119AP táppal van szerelve. A led meghajtó áramkör IC-je: DDA009. Ki tud valamit,ennek a (túlbonyolított)meghajtó áramkörnek az áram csökkentési módjáról.
üdv.
Philips 26 PFL 5322/12 LC 7.1 lcd tv kép probléma! MEGOLDVA.
Sziasztok! Következő lenne a gondom a fent említett LCD-vel, elsőnek azt a hibát produkálta, hogy a kép megfagyott de alatta szólt a aktuális csatorna műsorhangja. Érdekes módon ez a hiba megszűnt. Most meg olyan hibát produkál,hogy amikor bekapcsolom a tv, akkor néha, indulásnál vastag sávokban kivilágosodik a kijelző hol az egész kijelző területen,hol meg sávokban. Alatta a műsor látható. Majd ha várok 1-2percet, tökéletes lesz a kép. tápegység kondik átmérve,a hibás kondik cserélve,de semmi változás. Szerintetek mi okozhatja ezt a jelenséget,illetve ha netán állandósulna a hiba akkor merre keressem a hiba okát?Azért is kérdezlek bennetetlek mivel nem vagyok egy LCD-tv zseni bőven van még mit tanulnom a dologról. Előre is köszönöm a segítségeteket ! További szép napot kívánok mindenkinek! Üdv: proci gyilok
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce