Sziasztok!
Nevezett készülék bekapcsolást követően, pár másodperc után lefagy. Értem ezalatt, hogy bár a led villogásával jelzi, hogy veszi a táv/gombsor jelét, de nem reagál rá. Bekapcsolás után a menüt elő tudom hívni, párat még navigálni is tudok, de pl. a beállításokig már nincs idő eljutni. Ha ezen időn belül sikerült programra állnia, akkor a kiválasztott műsoron bármeddig megy gond nélkül viszont váltani stb. nem lehet. "Szokásos" próbálkozáson (szerviz csati rövidzár) már túl vagyok, de nem segített. USB frissítést sem tudom elindítani. Lenne valakinek még más ötlete (alaplap cserén kívül) amit megoszt velem?
Köszönettel: Kiss Zoltán
Sziasztok! Van Valakinek ehhez javítási útmutatója?
Bekapcsoláskor fehéren indít, majd függőleges csíkok, aztán nagynehezen kép, ami lassú. Ez Philips 42PFL5405H/12 TV-BEN VAN.
Köszönöm!
Udvozlet Kollegak
Hibasan es jo arban megvettem egy Philips_43PFL6007K/12 LED tv-t.A fo hibajat sikerult is megoldanom,par kondi az alaplapon.Gyonyruen megy egyetlen hibaja,hogy lefagy ha bedugom a halozati kabelt.Ahogy wifi-n probaltam csatlakozni,ugyanaz.Nem valaszol taviranyitora,periodikusan ki/be kapcsol.Ha aratalanitom,levalasztom a wifi egyseget(kihuzom a csatlakozojat)es ujra inditom tokeletesen mukodik.Tehat ,,szepseghiba,, lenne az egesz,de erdekessegkent neha lehet csatlakoznek.Szoft frissites,szerviz menu-ben barangolas nem segitett.
Megkoszonok minden otletet,segitseget:Tamas Laszlo/tamilaci59/Marosvasarhely
Üdv. mindenkinek . Nem lehet bekapcsolni , készenléti Led nem világít mint ha be volna kapcsolva , táv. nincs hozzá , a joystick-ra nem reagál . Háttér egyik piros/fekete tesztéről 23,7 , a másik nem megy . Lehetséges , hogy tv jó és be van kapcsolva , csak a háttér nem megy , mert fogyasztás mérő 7W mutat ami több mint egy átlagos készenlétben lévő tv , a mainon is 12, 5 , 3,3V meg van , ps on 2,9V, de akkor miért nem tudom kikapcsolni a joystick-al .