Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 9P6044 PARTS

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
454.7 KB
Page
86
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
PHILIPS 9P6044 PARTS service manual (1st page)
Preview of PHILIPS 9P6044 PARTS [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
PHILIPS 9P6044 PARTS service manual (2nd page)
Preview of PHILIPS 9P6044 PARTS [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    PHILIPS 9P6044 6044
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 46PFL7655K/02 nem indul,csak hármat villan pirosan a led.
Sziasztok!
Segítséget kérnék,címben szerepló tv fő tápja nem akar elindulni. Stby rendben van,alaplap talán jó,mert egy másik Philips tápot el indított,(minden színben villogott a led és reagált a távszabályzóra is)de csak a 3,3V,Stby.GND.12V-okat mertem rá kötni mert nagyon más táp volt.(ha a 12V-ot nem kötöttem be a teszttápon,akkor ugyan azt produkálta)
Sajnos rajzot sem találtam róla,szemmel látható hiba nincs,csak multiméterem van szóval csodákat nem tudok mérni. Nagy táppanel,sok alkatrésszel lehetőleg célirányosan csereberélnék alkatrészeket.
Ehhez kérnék ötleteket,tapasztalatok megosztását,esetleg kapcsolási rajzot!
PLDG-P977B        a táppanel típusa. alább a képek.
   Köszönettel: Laci 
PHILIPS 25pt4423/58 chassis: L6.2AA Párnatorzításos a kép
Üdvözlöm a kollégákat! Nevezett készülék E-W hibás! +25V, +150V rendben. Cserélve: C2913, C2914, C2915, D6906, T7908, de a probléma sajnos megmaradt. talán volt már valakinek hasonló esete.Ha igen kérem ossza meg velem. Köszönöm. "(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul ) Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!", illetve hasonló, vagy érdektelen információt tartalmazó cím!" Elnézést, a címben valóban lemaradt: chassis:L6.2 A többi kifogással nem tudok mit kezdeni! /egy szakember számára az hogy egy készüléknek E-W hibája van szerintem teljes mértében egyértelmű!/ Fülesmesternek! Köszönöm a tippeket mindenen túl vagyok. Sajnos a helyzet változatlan! 1. A magyarázkodás helyett javíthattad volna a címet. 2. A cím nem csak a szakembereknek, hanem a keresőnek is szól. Erről már írt Fülesmester. Próbáld értelmezni a beidézett mondatokat, amik a felfüggesztést indokolják! Kalex
Philips 29PT5507/58 Ch,L01.1E kikapcsolgat (evergreen !)MEGOLDVA
Üdv Mesterek ! Néhányat már megjavítottam ilyen hibával...de, ez nagyon makacs Bc pár cserélve ill.47uF,220uF is ,függőleges illetve a horizontális is és a komplett táp is átforrasztva. Cső mérve (képe jó volt) ,TDA6108 cserélve ,G2 állítgatva.Hiba maradt... Sortáp 128V , de optó és referencia elemek ill. sortápkondik cseréjével sem változik.A képméret az hibátlan. Már a lengyeleknél is "nézelődtem" ,de ott sem találtam megoldást...
Philips 32pw8718
Sziasztok.A fenti tvnek kisebb a sortápfesze olyan 100v körül van.Idönként beindul de behajlik oldalt a képe de látszik hogy kicsi a táp.De valamikor be se indul.A sor táp elkók cserélve.A sasszi EM2E 76cm-es Lg cső van benne.Van valakinek ötlete?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce