Üdv. Philips L 7.1AA táp hibás és az van rajta hogy hotel tv ez a hotel mit jelent , mert mint ha valami rémlene , hogy ezekbe valami eltérés van a tunerba is .
Üdv. Kollégák!
Tárgybeli plazma tv. tápegység hibás. LC4.9EAA sasszival szerelt, de a táp az samsung benne.
A táp típusa:LJ44-0010C. Kb. 100MB doksim van erről a készülékről, de a tápról csak javítási tippek. Rossz benne a ZD8230 zener és az IC8016P ic, amin ennyi van 1207P és alatta CPEY0605G. Nem tudom mi lehet a teljes jelzés. Ez egyébként egy smps kontroller nyolc lábbal dip tokban. A zeneren D2E jel van, de az egy shotky dioda az smd kódkönyv szerint. Vagy az is lehet, hogy a ZD jelölés ellenére nem zener?
Lenne ötlete valakinek? Köszönöm.
Üdv:
Elbandi
Sziasztok!
A sorvég környékén ellenőriztem a félvezetőket, kondikat. Indítás után elhalványul a stby LED, majd indul a sorvég és a függ.eltérítés is, utána 5-6s után letilt a sormeghajtás,de a stby LED marad halvány.
A sortáp 130V (a rajzon 140), viszont a sortrafó után pl: a video végfok tápja csak 100V körül van, pedig nem terheli semmi.
Ezek után sortrafóra gyanakszom, de várom a véleményeket hátha tévedek :hmmm:
Sziasztok
Philips 14gr1221 ,ch:gr1 ,hotel üzemmód feloldása után érdeklődöm.
A segítségeteket előre is köszönöm!