Sziasztok, Volkswagen Gamma rádióhoz kellene safe kód. Úgy tudom hogy sorozatszám, gyári szám stb alapján lehet hozzá generáltatni újat egy megfelelő programmal. Típust később tudok mondani mert még nincs itt a cucc. Egyenlőre csak a lehetőségeket kutatom. Üdv P
Sziasztok,
Mercedes Becker BE2210 autórádió alkatrészbeazonosításban.
Csatoltam képet az alkatrészről.
Szerintem a felirat miatt egy 4,19 ohm os ellenállás lehet ami védelmi szerepet tölthet be.
Jól gondolom?
A tastaturán található a kijelző alatt.
Chassit sajnos nem találtam hozzá.
Esetleg ha vlenne valakinek azt is megköszönném.
Üdv.:
Gyula
Üdv,
A fenti kínai csoda bekapcsolás után a bootlogót (HD-Mp5) kiírja ,órabeállítás menüig eljut,utána lefagy.Lehet ezekben firmware-t frissíteni vagy bármi ötlet,hogy lehetne működésre bírni?
TJ
Sziasztok!
Hoztak egy Audi Chorus rádiót, amit saját bevallásuk szerint eláztattak kicsit. Beázásnak nincs nyoma, de csak addig működik amíg nyomom a hangerő encodert (bekapcsoló gombot).
A klasszikus ISO csatlakozó van rajta, lábkiosztás rárajzolva a tetejére. Képet csatolok, bár nem az én készülékem de teljesen ugyanolyan. A csatlakozóban van egy rejtett kapcsoló, de benyomva és elengedve is ugyanaz a helyzet. A rejtett kapcsoló áramkörét végigkövettem a proci lábáig, rendben van. 5V és 0V. Testet ad a portra.
Csak egy táp van, meg egy K bus. Gondolom ezen kapja a gyújtáskapcsoló jelet is.
Viszont a fórumokat olvasva másoknál működik kiszerelve simán az egy db 12V táppal, kiengedett biztonsági kapcsolóval.
Ha a bekapcsolót nyomom, a kódot is be lehet írni a leírt módon. SAFE, aztán RDS és SCAN gomb együtt (vagy valami hasonló) bár a kódot még nem mondta meg a tulajdonos.
A tápot emeltem 15.5V-ig mert állítólag érzékeny alacsony tápra - de nem hatja meg.
Szerintetek mi lehet a gond?