Üdvözlet a kollegáknak!
Sziasztok!
Érdekes hiba van a tárgybéli LCD monitornál.
Tápjavítás után fény van, kép van, de a képen függőlegesen halvány, sötétebb sávok vannak, amelyek nem változnak sem a képtartalommal, sem az órajel/fázis beállítással.
A hiba a digitális panel felöl jöhet, a kijelzőt másik panellal próbálva tökéletes.
A digipanelon az összes elkó ESR értéke kifogástalan.
Találkozott-e valaki evvel a hibával?
Üdv: -sándor-
Egy samsung 710n monitorral is gondom van sajna
a novatek procival van gond szeintem de erősítsetek meg benne mert nem vagyok szakember csak ha kapok valami kukába szánt dolgot szeretem barkácsolni mert annál jobb éezés nincs is a számomra ha egy olyan dolgot használok amit saját kezemmel mentettem meg a haláltól.
Utánaolvastam itt a fórumon és írtátok hogy a vga csati 10-es pontja a videókártyán testen van megmértem így is van de nekem a monitorban sajna a 10-es ponton +5 volt jön ki ha elindítom a monitort bejön a kép várja a jelet de amint bedugom a vga kábelt azonnal kikapcsol a monitor
Sziasztok!
A fenti monitor a táp feljavítása után sem indul, a digi lapon a tápok is jók, de a stby led sem világít .
A háttér külső indításra működik.
Esetleg valami ötlete van-e valakinek, vagy másik panel./Bn91-0189x/
Üdv.: Laci
Sziasztok!
Afent említett monitoron két másodpercig van kép majd elsötétül.Ki-be kapcsolás után ujra ez a jelenség.Még nem javítottam ilyen lcd monitort örülnék ha valaki tudna segíteni. Elöre is köszi
bogyo