fent nevezett monitort nem lehetett bekapcsolni,táphibás volt.
Táp javítása után a monitor minden funkciója működik kivéve hogy nem lehet a felbontást beállítani csak 1280x1024-re 1440x900 helyett. reseteltem menüben de nem járt eredménnyel.
A szerviz leírásban szerepel még menü + enter együttes nyomása 5mp-ig de erre nem reagál a monitor.
Ha valakinek van ötlete mi okozhatja megköszönném.
Sziasztok! Most egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, amit már a címben is említettem, hogy lehetséges e átépíteni ledes háttérvilágítássá?!
Meghalt benne a ccfl cső ezért csak annyit produkál, hogy felpislan egyszer, egyből letilt, és csak alszik tovább...
Valaki csinált már ilyet? Milyen volumenű átépítés szükséges hozzá? Led szalag lenne a legjobb? És ha igen akkor milyen fajta kéne nekem?.
Válaszotokat előre is köszönöm!
További szép esetét, Május 1.-re pedig kellemes pihenést kívánok mindenkinek! :)
Udvozlet, Urak (es Holgyek)!
Javitanek egy taphibas Samsung 710T monitort. Letoltottem par service manualt amit a kereses listazott. Mindenrol irnak, csak epp a tapegysegrol nem. Hivjak inverternek, SPMS-nek, IP Boardnak de semmi infot nem adnak rola vagy csak tul faradt vagyok hogy meglassam? :)
Kulon manualban vannak a tapegysegek? Hogy lehet rakeresni a tapegyseg NYAK manualra?
Van valakinek rajza a tapegysegrol es lenne olyan jo, hogy megosztja velem?
Koszonom,
Aron
Alighanem táphiba, de nem tudom a monitort szétszedni
A háttérvilágítás lassan, vagy nem is áll föl.
üdv
István