Sziasztok!
Elsőnek a hiba jelenség 2 másodperc után elmegy a háttér világítás!
Tekercs tökéletes 1K mind a két oldalt, kondik kicserélve, csövek tesztelve jó mind a négy,Q201-203-ig minden fet kicserélve!
Köszönöm előre is a segítséget, és az építő ötleteket!
Sziasztok!
A címben nevezet monitorral van egy kis gondom.
Először táp hibára gyanakodtam, mert nem akart indulni. Átkondiztam az egészet. 3 kondi volt púpos, hibás, de ha már elkezdtem kicseréltem az összeset.
Jelenleg szakaszosan sípol a táp, majd a bal oldala be is gyújt, de fél másodperc után letilt az egész.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
Gondoltam csövek hibájára is, de sajnos nincs másik monitorom, aminek a csöveit rá tudnám dugni kísérletezni.
Előre is köszi a válaszokat.
Üdv: Szőke
Sziasztok!
A fenti monitor működik , a menü bejön, de a bemenetre kapcsolt (akár HDMI, akár VGA) jel nem jelenik meg a kijelzőn. Bekapcsoláskor 'csekkeli' a bemeneteket, de nem talál jelet. A main board típusa BN97-05487a. Semmilyen égésnyom vagy más látható hibát nem találtam. Segítségeteket kérném, lehet e kapni valahol ilyen main boardot? A google nem talált hozzá hasonlót. Esetleg a javításra van e némi esély? Előre is köszi minden tanácsot!
A tapasztalt kollégák tanácsát megfogadva cseréltem az eepromot, firmware frissít, és örül!! Köszönet a tanácsokért!
Sziasztok.Keresek Samsung 910N monitorba invertertrafót. A panel tipusa:MJ19BS.Keresek még HP D530 számitógépbe ventillátort/képek/.Bontásból is érdekel mindkettő.Előre is köszönettel.Solyom