Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG CK-5314XT

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
681.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG CK-5314XT CK5314XT CK 5314 XT 5314XT
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung plazma ps50a410 kép kontraszttalan negatívos
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ami a gond, hogy a kép zajos, kontraszttalan és negatívos a világosabb tartományban. Csatolok pár képet a hibáról is valamint az xmain-ról is. Feszültségeket jónak mérem. Egyedül a vs fesz. rajz alapján 205v, itt pedig 215v-ot mérek. A 63v-os ágon volt egy 100v 47uf kondi rossz amit cseréltem. A control board led2 másodpercenként villog a led1 pedig nem világít. Első ránézésre xmain hibának tűnik. Ha van valakinek valami ötlete kérem segítsen. Köszönöm.
Samsung UE55RU7102K nem lehet bekapcsolni
Sziasztok!
Egyik napról a másikra nem lehet bekapcsolni. Szétszedve készenlétben 12,9V a táp. Amikor próbálna beindulni 11,7V-ra leesik a tápfesz (USB aljzaton ekkor is 0V van). A proci bordája kb. 10 perc után jó langyosra melegszik fel. Sajnos egyenlőre ehhez sem találtam rajzot, így konkrét feszültségeket nem tudok mérni. A másik tv-vel szemben ennek semmi előjele nem volt a hibás működésnek. Mindkét készülék paraboláról kapja a jelet. Előző nap még nézték, másnap már nem lehetett bekapcsolni. Elvileg kéne lenni készenléti pirosnak amit én nem látok. Ennél is ha a digipanelt lehúzom a háttérvilágítás működik.
Bármilyen segítséget szívesen fogadok, amit előre is köszönök.
Samsung Bn44-00159A táp
Sziasztok..
A fenti TV-hez keresek tápot 42-col plazma Samsung Bn44-00159A
Samsung UE40D6100 kb. 30 másodperc után standby -ba kapcsol.
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a 1,5 éves Samsung UE40D6100 TV-m a bekapcsolás után 30mp elteltével kikapcsol. A távirányítóval azonnal vissza tudom kapcsolni. Egészen a kikapcsolásig látszólag semmi probléma vele (kép, hang, menü, stb). A tápon a feszültségek stabilnak és megfelelőnek tűnnek. De azért a kondikat kicseréltem és semmi változás. A service menüben factory resetet után szintén maradt a hiba. Alaplapot sajnos még nem sikerült szereznem, hogy tovább szűkítsem a kört. Ezért fordultam hozzátok, hátha van ötlet vagy tapasztalat. Egyébként van egy Samsung LE32A457 TV-m is aminek ugyan ez a hibája, csak ott a kép megjelenése után 1mp -el megy standby -ba, majd visszakapcsol. Tápot cseréltem, de nem az. Előre is köszönöm a segítségeteket.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce