sziasztok!
Ennek a projektoros tv-nek a tápja feláll egy pillanatra , és letilt Q402 és L403 melegedésén kívül semmi , a sorki teszter nem ad csak semleges választ, az Stk 394- 250 ic-k nél az ellenállatok értéke megfelelő, sorkimenő FUH 50P002 , itt megálltam , hajlok egy sorkimenő hibára,ötlet?
Sziasztok
Samsung UE49MU6475U TV bekapcsol, van hatter vilagitas, nincs kep egy pillanatra sem, majd ujraindul, kezdi elolrol.
Az alaplap tipusa BN41-02568A
Vagy kijelzo panel vagy alaplapra gondolok.
Lehuztam a kijelzo ket szalagkabelet felvaltva, de a helyzet nem valtozott.
En firmware hibara tippelnek, de kerlek irjatok velemenyt.
Minden jot,
Janos
Sziasztok!
Ezzel készülékkel az a gondom, hogyha megszüntetem a tápellátást, azaz kihúzom a vdugót a konnektorból, majd visszadugom és a készüléket indítom a kép sötét, hang nincs. Ilyen állapotban az ajtó mögötti STANDARD gomb megnyomás után a fény megjön és mindig a 0 csatorna hang minimummal, de nem a kihúzás előtti állapot. Ezután mindet lehet kapcsolni és állítani, a satndard megnyomása előtt viszont semmit. Mi ennek az oka?
Üdv.:Ckó
Szevasztok
lenne itt ez a fentebb leirt tv,ha beálitom a csatornát lefikszálja,és ok lehet nézni jó,deha átkapcsolok egy másik csatornára,és visza akkor már odébb tolja rendesen a hangolást és már nemtalálja meg a helyét,valami támpont kellene a hiba feltárásához.Előre is kösz.Kicsit hejesbitenék,viszakapcsoláskor megtranálja a hejét,aztán lassan tovább kuszik.