Sziasztok!
Tegnap került hozzám, hogy egyik fele sötét amelyik felén van kép ott fényesebb csíkok látható a képen. Szétszedés közben láttam meg hogy törött a plexi lap alja pár helyen a ledeknél, és olvadt is a ledek környékén is, így hátteret is kellene rendelni, de a plexit lehet sima plexi lapot vágatni bele? Ilyen gondom még nem volt led tvével, ez az első ami most hozzám került, teszek fel képet is.
Hali!
Keresek Samsung LE32A330 tv-be tápegységet,ha van valakinek ne tartsa magában szóljon!BN44-00252A a cikkszáma.
Köszi!
Balázs
Sziasztok volna egy samsung tv-m a tipusa CW-25m064v sikképernyős tv nem tudom mi a baja de olyat csinál hogy középen kicsinyit a két szélém meg nagyit kérem ha valaki tudja mi a baja akkor legyen szives segiteni Köszönettel:saca
Sziasztok. Van egy Samsung Le46a856-os LCD tv-m. Nemrég vettem de pár érdekes dolgot tapasztalok, amit nem tudom mire véljek. Az analóg tv része jó, de ha digitális adásra kapcsolok, akkor zöld háttért látok csak, a hang rendesen megy. Nem tudom, hogy a jel gyenge, vagy más baj van. Az otthoni samsung tv-nk gyenge jel esetén akadozó képet ad, de sose zöldet. Továbbá van ezen a tv-n ilyen Smart felület. Ha rákattintok a gombra, akkor elsötétül minden. Ez normális? USB-t bedugom, kiirja hogy megnyithatom, rányomok az ok-ra, szintén elsötétül a kép. Beléptem a szervíz menübe, ott mindenhol 40colos átmérőt láttam, holott az enyém 46 col. Pixelcsík hiba is van a képernyőn, ami 15 perc után elmúlik, szétszedtem, de nem tudtam vele semmit kezdeni sajnos...Megtaláltam a kérdéses helyet, ahogy itt leírtátok a fólia valahol rosszul van ráragasztva, nyomkodtan, egyszer jobb lett, egyszer rosszabb. Viszont nem a kijelző tetején levő nyákon rossz a ragasztás, hanem valahol ott, ahol bemegy magába a kijelzőbe.
Van bármi tippetek? Köszi!