Sziasztok!
Tanácstalan vagyok ezzel a monitorral. Ha nincs csatlakoztatva jel kábel, a No Signal felirat szépen vándorol rajta.
Azonban ha jelet kap akár VGA akár HDMI bemenetről, azonnal készenlétbe áll.
A tápegység jó, terhelést bírja. Másik táppal ugyanez a jelenség.
Megpróbálnám az SPI flash újraírását, de nem találok dump fájlt hozzá. A remont-aud nem enged letölteni, ha küldök be kimentett dumpokat - nem adnak pontot.
Több helyen van 24c dump a vga és a hdmi bemenethez, de nekem egyik sem működik - és a számítógép látja a típusát.
A samsung firmware updater nem frissíti, azt írja hogy már a legfrissebb firmware van rajta.
Köszönöm!
Sziasztok!
Egy Samsung 940N monitor inverter paneljén van 4 kondi, ami cserére szorul. A leírásokban ebből 3 adatait megtaláltam, de a C617-es kondi egyik leírásban sincs benne. Tudna valaki nekem ebben segíteni? (a kép közepén lévő kondiról van szó :))

Köszi!
Üdv mindenkinek!
Jól jönne 1 kis segítség: Type No:GH19TS , Model code: MZ19FS SS/EDC. Állítólag műk.közben leállt, csak a zöld LED villog, "seképsehang", PWR on/off sem. Alaplapon van a hiba, de nem találom.. Serv.manual megvan, de nem sokat segített. A TV-t amúgy sem használtam, kínomban kibeleztem, és beletettem egy 17" törött Wiew Sonic lapját ( a Samsung táp/invert. maradt ).Működik, használom,(tehát: LCD, lámpák,táp,invert, mind jó), de a színek, képminőség... :-( .
Segítségnek számítana vmi tapasztalat ilyen hibával, hát még a megoldás!
Azon kívül, ha netán vkinek lenne 1 ilyen (vagy esetleg más 19" samsung modell,a TV nem feltétel) lapja eladó...
Köszönöm!
Hali!
Hoztak hozzám javítani egy ilyen monitort és a tájában van egy kis ic ami zárlatos annyit tudtam leolvasni róla hogy TK8AA mi lehet ez?
Letöltöttem a monitor doksiját de a táp részét nem találtam meg benne, nem tudtam beazonosítani.
Tud valaki nekem segíteni ez ügyben?
Köszi!