Sziasztok!
Samsung LCD monitor táp paneljának a rajzát szeretném megtalálni S/N: BN44-00092A
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok
A monitor üzemképtelen hibával került hozzám.A pupos kondik és az STU407D cseréje után az inverter elindul,de csak az egyik oldalon gyullad meg a cső,akkor is,ha felcserélem a ccfl-t.A rossz oldalon a jelalak is kisebb,mint a másikon.Menetzárlatra gyanakszom.Van e valakinek eladó trafója vagy komplett panelja.Köszönettel Reparator1
U.I.A topic felfüggesztésre került,elnézést a pontatlanságért,legközelebb vigyázok.Üdvözlettel Reparátpor1
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Üdv
Samsung Syncmaster 932b szerkezetet hozott hozzám az egyik barátom. Nehézkesen indul. Gondolom át kéne kondizni a tápját. Na de hogy a manóba lehet szétszedni kalapács és fűrész nélkül? Az alján láttam két kis mélyedést, Itt kéne feszegetni? Körbe patentek?
Kis segítséget kérnék, nagyon szép külső állapotú nem akarom körbe csavarhúzó nyomokkal tarkítani.
Köszi Laci
Üdv!
Fenti 4 éves monitorhoz kérnék vmi tanácsot! A hibajelenség: használat közben a háttérvilágítás (CCFL) fényereje mindenféle beavatkozás nélkül ugrál kb. 10-30%-nyi mértékben! A kép nem tűnik el, a világítás nem kapcsol le. A monitort szétszedtem, forrpontok épek, az elkók nem púposak (bár attól lehetnek rosszak).
Nem egyedi az eset, találtam neten eladó ugyanilyen monitort, ugyanezzel a gonddal, tehát nincs kizárva szériahiba!
Mi lehet a gond?