Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SEG CT1900 24C02A CTV422MVE1 T

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar seg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SEG CT-1900 CT1900 24C02A CTV422MVE1 CT 1900 24 02 CTV 422 MVE
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Tv kijelzőn egy fura jelenség
Sziasztok!
Azt szeretném tudni hogy mi az oka a csatolt képen ennek a jelenségnek?
Nagyon zavaró dolog.
Csak ezen az ábrân lehett látni azt amire én un. mutattam..
Szétszedtem de semmit nem találtam ez az utobbi időbem jött elő falon volt vesa konzolal felfogatva, ez az utobbi időben jött elő.
Koszi előre is!
Funai lh7-m32bb lcd TV fény-kép-hang nincs, tápfeszültség van MEGOLDVA
Üdv: Hátha valaki találkozott eme hiba jelenséggel, azaz a fenti címben szereplő készülék, hálózatba be dugva világit a piros led, eddig jó, bekapcsoláskor át is vált a zöld led-re, kb 5mp és vissza áll a pirosra azaz kikapcsol. (közben szép csendes a táp, alig halható a cicergés, mikor ki kapcsol akkor pattan egyet a hangszóró és utána kicsit hangosabb a cicergő hang. ("távvezérlő nincs") De közben se hang se fény se kép nincs, A fény csöveket külső meghajtóval üzemelve volt látható hogy kép sincs. Eddigi munkálatok:(zárójelben a pozíció számok) Inverter panelon (ic1000)TL494, (ic1700)LM324 cserélve, opto csatolok(1931,1930) külső áramkörben tesztelve, minden tranyó és dióda mérve az is amit nem kellett volna :) Táp panelen szintén mérve minden tranya és dióda, (jók) (T601, T1950) mérve! jó. Tápfeszültségek:(jelben a mért) +16V(16V) +3.3V(3.3V) +24V(22.3V)-itt kis eltérés) +16V(15.9V) +15.8V(15.8V) -6V(-6V) és a hálózati egyenirányított fesz (310V), viszont az inverter panelon T1950 imp.trafó utáni D1990 diódán nincs semmi fesz, a trafó kimenetén sincs persze, (10, 11 láb) És mint említettem minden félvezető jónak mutatja magát! de szerintem ettől még kéne a hang és képnek. Tehát szinte minden jó és semmi nem műk! :) Mi lenne a javaslatotok, tippetek? (847 készülék után 1db ami szívat).
Megoldva:SHARP LC-32LE630E LAD TV (dps-93bp tápegység) esetenként nem indul a háttér világítás.
Üdvözlet Mindenkinek!

Módosítom a bejegyzést, mert változott a hiba megfigyelt jelensége:
Van egy Sharp LC-32LE630E készülékem, amiben egy tárgybéli táppanel látja el a faladatát.
Ami a problémám, bekapcsoláskor csak az alsó LED világítássor villan fel, majd le is kapcsol az egész háttérvilágítás. Vannak - még nem tisztátott helyzetek -, amikor probléma nélkül indul minden, és órákon át kifogástalanul működik. De újra indításkor már az előbb leírt jelenséggel indul.
Letöltöttem a TV és a táp modul sevíz leírását, de számomra elég komplikált a tápegysége, és elvesztem benne.
Esetleg tudna valaki segíteni a hibakeresésben?!

Köszönettel előre is.
BN44-00741A segitseg
Sziasztok.
2014-es Samung UHD tvnkben elszalt a tapegyseg.
A tap modelje: L65G4P_ESM / BN44-00741A
Sajnos errol semmilyen leirast nem talalok sehol sem csak csere alkatresz hirdeteseket (mar amugy rendeltem egyet kinabol biztos ami biztos)

amennyiben lehetoseg van ra szeretnem megjavitani az eredeti tapot is, vizualisan nezve eleg nagyot kapott.
Ami latvanyosan kiegett az a RS801-es ellenalas (amit mar kozben ki is szedtem), ICS801 lent az ic amit nagyon nem tudok megallapitani hogy milyen lehet, illetve folotte a DS801-es tranzisztortalan, meg melle levo smd ellenalasok / capacitorok(?)

Valoszinleg kapcsolasi rajzot nincs hozza mert mar mar minden lehetseges helyen probaltam keresni, de esetleg ha valaki foglalkozik ilyesmivel, hatha van valami hasonlo model aminek a kapcsolasi rajzja hasznalhato lenne erre ?
Ha meg lehetne allapitani ezeket a kiegett komponenseket akkor megprobalkoznek a cserelesukkel.
Koszonom szepen.

Istvan
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce