Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SEG CT7800-11AK-19-3-

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
1.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar seg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SEG CT 780011 AK 193 CT7800 11AK 19
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Navon tv 17isp12 tápegység nemindul fan6300 csere után
Üdv! BUÉK!
A címben szereplő tv tápjában 17isp12 hibás volt az U101 IC. Csere után FAN6300 6-os VCC  lábán ingadozik a feszültség 10-16V.A secunder oldalon a 12V és a 24V nincs meg a diódák jók.A FET is jó kondik kimérve, smd nagy része is kimérve.Ha valaki találkozott ezzel a hibával és megosztaná a tapasztalatát megköszönném.
Köszönöm!
Grundig cuc5361 nagyfeszültség sok mindenre lever.
Szevasztok Hozták ezt a tvt hogy nem indul serceg. Megnéztem a sercegést az l601 es egyik lábának a kiolvadása okozta,beforrasztva,bekapcs a kép megjött, de felül volt egy pár visszafutási csik,kicseréltem a c538 ast mert 5mikrósra zsugorordott 47 helyett,de csak ugy alulról felforrasztottam,mondom megpróbálom,el is indult,csik eltünt,aztán ahogy kiforditottam az asztalon,valamibe beakadhatot,mert leszakadt,de én ezt csak azután vettem észre hogy e nélkül a kondi nélkül bekapcsoltam,és itt már megvolt egy két reccsenés,vissza forrasztottam,de inditani nem lehet mert mindenfele lever,ha csak égővel inditom akkor sortáp 159 volt oszcival nézve sor meghajtás van,de függőleges nincs,de azt sem tudom a +D hol keletkezik a rajzon nem lelem,de gondolom a sortrafóról kellene hogy lejöjjön,létezik olyan hogy e miatt a kondi miatt behalt a TDA8214 es,illetve e miatt megnőhetett e a magas.
samsung ue32f5300 TV BN44-00605A tip. tápegység hibakeresés és javítás. Nincs háttérvilágítás
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!" samsung ue32f5300 TV BN44-00605A tip. tápegység / LED-driver paneljának Kapcsolási rajzát keresem. A LED világításával van probléma. A jelenség: A készülék minden funkciója jól működik, de háttér-megvilágítás nincs. Néhány perc üzem után viszont véletlenszerűen 1-2 másodpercre bekapcsolja a LED-eket (lesz fény és a kép is tökéletes), majd újra ki és újra sötétség. A kérdésem az lenne: Mekkora feszültségnek kell lennie a kb. 22 mikró-s kimeneti kondenzátoron? Most ezen sötét képnél 115-118V-ot mérek. Jól működő állapotban nem sikerült megmérnem, mert túl rövid azaz idő. A LED csatlakozó bekötése (lábkiosztása) is jó lenne... Ha valaki tud, akkor kérem segítsen! Köszönöm szépen! "Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
SAMSUNG PS50A457P1D adresse buffer segitseg
Helo utba igazitas kene az adresse buffer-on nyitva talaltam az f2500 es egy smd condit zarlatosan ezeket kicsereltem a tv elindult de egymas utan estek ki a a buffer chipek vagyis fekete fugoleges csikok keztek megjelenni 56-57 voltot merek mint tap a bufernek ami az y sus bol jon ki es nem tudom hogy ez normalis vagy magas ezert lovi ki egyenkent a chipeket y-sus lj92-01516a cn5801 adresse bar lj92-01529a cn 2511
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce