Sziasztok!
Vezérlő panelt keresek a mosogatógépembe.
Siemens 5WK5710 van a panelra irva.8 gombos.Esetleg valakinek???
Köszi
Sziasztok!
Egy jó barátoméké a gép, megkért járjak utána a problémának. Konkrétan az a gond, hogy a gép még a mosási fázisban beereszti a gépbe az öblítőt, így az öblítési fázisban már öblítő nélkül megy. Nézte háztartásigép szerelő, szerinte szoftveres probléma és panelcserét javasolt.
Esetleg futott már bele valaki hasonló problémába?
Üdv.: nils
Sziasztok!
Került hozzám ez a mosógép ezzel a hibával.
Nem én vagyok az első aki küzd vele, mert előttem valaki szénkefét cserélt a motorba, de gondolom neki sem jött össze a hibakód törlése.
Motort beindítottam hibátlan.
Kerestem itt a tanyán elég sok infót találtam erről az F21 röl, több variációt is, hogy hogyan kell törölni.
Fél óráig szórakoztam vele de egyik variácó sem jött be, nem törlődik.
Van rá még esély vagy kuka a panel?
Köszönöm!
Sziasztok. Ma este huseges Siemens mosogatogepunk megunta a munkat. A kezelopanelen minden led eg, a visszaszamlalo kijelzojen levo 8-as karakterek minden szegmense is. A mosogatoter aljaban 2 ujjnyi viz van. Nem valtozik semmi, ha egy idore kihuzom a konnektorbol. Mi lehet a baja? Beazonositasra: Typ S9ETIS SE59590/07 FD7710