Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SIESTA TV70-100 TV70-111 MONO CHASSIS SCH.

TV - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
266.3 KB
Page
4
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar siesta manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SIESTA TV-70100 CHASSIS SCH. TV70100 TV70111 MONO TV 70100 70111 TV70 100 111 TV70-100 TV70-111
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 32LS3400-ZC Nem indul el.
Sziasztok Tanyalakók!A fent említett Tv nem indul el.A táp látszólag megy mert induláskor a LED villog kétszer és semmi tovább,ha lekapcsolom akkor marad a készenléti folytonos világítása.Előzményről annyit hogy egyik napról a másikra lett ilyen.Rajzot nem találtam itt fent,sasszét se tudom azonosítani(egyáltalán hol keressem?)Van valakinek Ötlete?A segítségeteket előre is köszönöm!Üdv.:Sakee.
GALACTIC 21G180 televizió kikapcsolás után be sem indult.(Lemondtak róla)
Sziasztok! Ismét zavarlak benneteket.Egy közeli ismerős hozta el a TV-jét azzal a hibával hogy a főkapcsolóval kikacsolták (nincs táv) azóta be sem indul.Nem ismerem a TV-t mert jószerivel nem foglalkozom már javítással egészségi állapotom miatt,amit nem részleteznék.Nem szívesen vállaltam de csak jó koma.(non profit). A szokásos eljárás sor tranyó ki, 60W izzó kollektor,illetve test.Próba ,semmi.A készenléti trafó felől olyan 10KHz halk sípolás halható ami ha a hálózati dugót kihúzom emelkedik majd csökken és elhalkul.Leválasztottam a 110V-on kívül minden terhelő áramkört de az eredmény nem változik.A táp tranyó az jó.Arra lennék kíváncsi hogy van e valami jellegzetes típus hiba ezeknél a készülékeknél vagy érdemes e vele kínlódni. Üdv belfi!
Philips 21PT4423/01 hang van kép nincs MEGOLDVA
Sziasztok. Eme tévé adott hibajelenséget produkálta. Nagy fesz, képcső fűtés, tápok rendben volt, kép mégse. Tán képcső hiba?! Eltekergetve a sorkimenőn a potikat, megjelent a képernyőn egy vízszintes vékony csík! képcső jó :) Nincs függőleges eltérítés-itt az tranzisztorosan volt megoltva, azok rendben. Ez a része a tévének az alappanelről kiálló másik panelon voltak ami egy hűtőborda és összeforrasztás tartott egybe. Szétszedve gyanús lett, hogy elkók vannak jelen hűtőborda alatt, melegedő ellenállások mellet, úgyhogy esélyesnek láttam hogy valamelyik megfőtt. És igen, konkrétan az egyik 47u160V-os kondi tönkremenetele okozta a hibát! Üdv D Attila
Thomson ICC20 ,26-ohibakód Megoldódott!
Sziasztok! Mit jelent a 26-os hiba kód? Üdv.Reparátor Mindenkinek köszönöm a segítséget.Fülesmester csatolmánya alapján a Tv 17 másodperc után működik.Mint alább jeleztem,a hiba a kezelőegység önálló élete volt,a gazdit nem zavarta a lassú felfűtés. Üdv.Reparator
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce