Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY CDP-XE200 XE300

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.3 MB
Page
26
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SONY CDP-XE200 XE300 service manual (1st page)
Preview of SONY CDP-XE200 XE300 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SONY CDP-XE200 XE300 service manual (2nd page)
Preview of SONY CDP-XE200 XE300 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY CDPXE-200 CDPXE200 XE300 CDPXE 200 XE 300 CDP XE200 CDP-XE200
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
SONY CDX-GT 200 MP3-as autórádió
Üdvözlet Mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni a fenti géphez. Bekapcsoláskor demóban működik , nem reagál a gombokra ,rádióra nem kapcsol. CD-lemezt /beveszi-kiadja/ elindítja és lejátsza ,kb. negyed hangerőn szól. Végfok benne a TDA 8588 BJ/R1 (kézzel nézve párperc múlva kicsit mindha jobban melegedne a többi végfoknál) tápfeszültség regulátoros. Feszültségek stimmelnek a gépkönyv szerint. Minden segítséget köszönettel veszek.
SONY HCD-RXD7 mini hifi CD játszó és magnódeck gumi szíjak méretei, beszerzési lehetőségei
Sziasztok!

Több 10 évig elkerültem az ilyen mechanikus szerkezeteket, de most utolért a baráti körből.
Adott címbéli mini hifi, amely sok évi használatlanság miatt sem a CD játszó, sem a 2 kazettás deck nem működik.
Szétszedve mindkét mechanikánál csak megnyúlt, szakadt, több darabba szétesett gumiszíj maradványokat találtam.
Eddigi keresgélésem alapján sehol nem találtam adatokat, milyen szíjak kellenek bele.
Általában méretek alapján lehetne keresgetni, azt is kevés sikerrel.
Ebay-on árulnak 2 -5 db-os kiteket iszonyú árakon.
Kérdésem: tudja-e valaki a szíjak adatait, illetve hol lehetne beszerezni őket emberi áron.
Ideiglenesen próba "befőttes gumival" a CD játszó kifogástalanul működik.
A magnónál az ilyen próba már nem megy.
Előre is köszönet a segítségért.

Üdv: Sándor
SONY MEX-DV1000 cd Eject problem
Sziasztok! Sony MEX-DV1000 autó rádióm van. A cd-ket beolvassa és szól is. A probléma az amikor megnyomom az EJECT gombot a cd-t nem akarja kidobni. Próbáltam visszahajtani a cd mehanizmusát (tehát kivettem a cd-t) és azután belerakni a cd-t. Szépen behúzta a cd-t felismerte, de nem akarta kidobni. Tehát a cd LOADING műkszik az EJECTING pedig nem. Előre is köszonöm. Sikerült medjavitani a rádiót. A baj zéner diódában volt, a door sw-re. Nem a kapcsolónál hanem a proc. bemeneténél. Igy hát a proc. úgy ismerte fel hogy az elölap nincsen lenyitva, és akkor nem dobja ki a cd-t. Most a led diódák is dolgoznak. Kössz mindenkinek a segitséget.
Sony CFD-S03CP MP3 lejátszás gond
Sziasztok! Adott egy Sony CFD-S03CP hordozható lejátszó ami tökéletesen működik ha CD Audio lemez van benne,a gondok akkor kezdődnek mikor MP3 formátumot játszik.Hiba nélkül beolvas majd elkezdi őket játszani de 2-3 másodpercenként ki-ki hagy néhány pillanatra.1,8V LDO-t lecseréltem a BD83S panelon,kondikat is átmértem,feszeket is szkóppal megnéztem és rendben vannak,stabilak.Az olvasófejet is kicseréltem újra,de a hiba maradt...Szívesen fogadnék ötleteket a probléma megoldására nagyobb tapasztalatú fórumtársaktól!Előre is köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce