Sziasztok!
Ennek a sony-nak süket a rádió része, még sistergés sem hallható. A cd kifogástalanul működik, lejátszik mindent. Milyen feszültségeket kéne tudni mérni a tuner lábain?
Sziasztok!
Adott egy Sony CFD-S03CP hordozható lejátszó ami tökéletesen működik ha CD Audio lemez van benne,a gondok akkor kezdődnek mikor MP3 formátumot játszik.Hiba nélkül beolvas majd elkezdi őket játszani de 2-3 másodpercenként ki-ki hagy néhány pillanatra.1,8V LDO-t lecseréltem a BD83S panelon,kondikat is átmértem,feszeket is szkóppal megnéztem és rendben vannak,stabilak.Az olvasófejet is kicseréltem újra,de a hiba maradt...Szívesen fogadnék ötleteket a probléma megoldására nagyobb tapasztalatú fórumtársaktól!Előre is köszönöm!
Sziasztok.
A fenti autórádió tunerben(tux-020/2)lévő ic megadta magát, nem ad ki a kimenetén jelet. Amúgy minden működik rajta cd szól, kijelző működik, frekvenciahangolást is mutatja csak a rádiója nem szól. Az összes feszültség jó, a tuner lábakon is a kvarc rezeg. Ha van valakinek ötlete a javításra ne tartsa magába. A sony több autórádiójába is szerelte ezt a tunert, ha van valakinek működő tunerja eladó, akkor megvenném. Köszi.
Sziasztok!
Most került hozzám ez a deck, hogy cseréljem az ékszíjakat rajta. A gondom az hogy egy darab sincs meg benne, ezért keresném hogy milyen méretű szíjak vannak benne, vagy beszerzési helyet keresnék!