Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KV-25FS100 KV-24FS100 CHASSIS BA-6

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
5.8 MB
Page
140
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SONY KV-25FS100 KV-24FS100 CHASSIS BA-6 service manual (1st page)
Preview of SONY KV-25FS100 KV-24FS100 CHASSIS BA-6 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SONY KV-25FS100 KV-24FS100 CHASSIS BA-6 service manual (2nd page)
Preview of SONY KV-25FS100 KV-24FS100 CHASSIS BA-6 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY BA-6 KV25FS100 KV24FS100 CHASSIS BA6 KV 25 FS 100 24 BA 25FS100 24FS100 KV-25FS100 KV-24FS100
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SONY trinitron kv-x2551k eltünik a piros szin. Megoldva
Szevasztok megint a segitségeteket kérném eme géppel kapcsolatban,az a bibije hogy kb 10 perc müködés után eltünik a piros szin belőle.Elsőre azt gondoltam a videó erősitő vacakol,megcseréltem a két csatornán a tranzisztorokat,de a hiba nemment át,igy kezdtem méregetni.A szinmodul tda4650 dekóder, tda 4580 illetve tda4660as müvonalra épült,szkóppal kezdtem visza követni a piros szin vonalát,és azt vettem észre mikor jól müködik akkor a tda4580 egyes lábán 5.25 volt van, mikor rosz ez leesik 3.2re.Kicseréltem a 4580 nas második lábán lévő220nanós kondit ,semmi változás,visza követtem a jelet egészen a 4650es -RY kimeneteléig de ottnem láttam változást mikor rosz ,sem pediglen a4660 as ki illetve bemenetén.A tda4650es RY BY kimenetén a kondik cserélve,illetve a tda4660as10-14 lábáról elmenő kondik szintén cserélve,de semmi nem változik,hol 5 hol 10 perc után eltünik a piros szin. Ha tudnátok valamit mondani hogy hogyan tovább cseréljem a 4580 ast vagy van valami tipushiba ezeknél a tv-k nél.
SONY KV-29FX65K AE5 raszter hiba, sorkimenő csere!
Sziasztok! Ebben a tvében zárlatos lett a dupla táptranzisztor MX0842A, és még találtam benne egy 0,1R fél wattos ellenállást, mást nem találtam rosszat. Az volna a kérdésem, hogy mi miatt megy tönkre, vagy mit kellene még átnézni, mert diódák, és az inditó ellenállások épek. Köszi előre is?
Sony KV-29FX66E chassis EA-6B
Tisztelt Kollégák! A fenti készülék működés közben leállt, azóta csak csak stand-by led villog (4-et).Hozzám kerülve cseréltem a "szlovák" sorkimenőt (HR 8638-ra),a zárlatos Q8803;8804;8805;8806;8203-at valamint a szakadt R8895 és R8896-ot. Ezek után elindult, de a geometria tragikus: visszintes méret kb.50% nagymértékű párna torzítással és nem is állítható. Nem találok egyébb hibás alkatrészt. Ha valakinek van ötlete, kérem segítsen! Előre is köszönöm: K. Gyuri
ITT 2163T szinkronhiba - Sony KV-C 2941D szinkron hiba
Sziasztok! ITT 2163T szinkronhiba tudtok típushibát? , - Sony KV-C 2941D szinkron hiba egy típushibát kérnék! Rajzok nincsenek. A Vidi teletexes tv-nél ilyen esetben a 5 voltos stabnál volt kontakt hiba, csak át kellett forrasztani, vagy cserélni a stabot! A nagy monstrum TXT panel mellett, bal oldalon fent.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce