Üdv Mindenkinek!
A fen nevezett készülékbe keresnék Flash tartalmat.Feltételezhetően e miatt ment el a hangja.Fülhalgatóról van hangja. A hotel üzemmódot hiába kapcsolom ki nem reagál rá.Ebből kifolyólag úgy gondolom ,hogy flash hibás.
üdv.
Tisztelt Kollégák. Segítségeteket szeretném kérni a jelzett készülékben a függőleges elterítő ic-t cseréltem a TDA 8177-ről TDA 8177f-re (ilyen volt itthon és szinte teljesen egyformák). A kép tetején kb.10-12 visszafutási csíkot lehet látni a kép méret jó egyébként nem meleg és minden jónak tűnik. Nem lehet helyettesíteni? vagy van valami trükk más fórumokban olvastam ilyesmiről. Legyetek szívesek segíteni. Előre is köszönöm mindenkinek. Sziasztok.
Sziasztok!
Ennek a TV nek a LED háttérvilágítását vizsgálom LED teszterrel large állásban akkor az értékek 57,9V és 43,8mA
De ha visszadugom a TV elektronikájára akkor nincs háttér világítás! Az elektronikát jónak mérem !
A 43,8mA sok lenne neki és letilt??
Köszi a válaszokat!
Sziasztok!
Nem rég került hozzám azzal a hibával, hogy nem csinál semmit, még készenlét sincs, a tápegység száma: 17PW07-2 041111 V2. Átmérve a tápot a két fet zárlatos ( Q201 Q202 ) a D106 zárlatos, és a biztosíték szakadt volt, ezek cserélve lettek, de nem indul el. Most cseréltem a IC202 ( FAN7621B ) tettem bele, de benne a Fan7621 volt, de most sem indul el, a main felé menő csatin csak 4,2V van. Ezt a tápot lehet tv nélkül is indítani, vagy csak a main-al lehet, mit kellene átmérni, a diódák jók?