Szép jó napot mindenkinek segitséget szeretnék kérni egy erösitő javitásában
Van nállam egy Sony F110 erösitő,egyik fele gyengébben,szól a upc1298 ra gyanakszom,a feszültségek a lábain rajz szerint mind rendben vannak,ellenálások értékei is jók.egyik naprol a másikra jött elö ez a hiba.Az összes bemenetelen probáltam
Találkozott már valaki ezzel a fajta hibával?
Üdv András
Üdv. Szét szakadt a valamilyen szilikonos anyagból készült passzív hangszóró ennek a hifinek a dobozába . Mivel lehetne ezt kiváltani , mert eddigi kutatásaim alapján reménytelen a pótlása. 16,5 cm az átmérője de már 15cm-sel be lehet takarni a lyukat.
Amit találtam talán belefelfarghatónak még elfogatható áron , az a vidi utód HA 15 1544-618 .
Esetleg valami jobb ötlet , vagy tapasztalat jó e az a lágy szivacsos felfüggesztésű hangszóró ere a célra és mennyire változik a hangzás ilyen beavatkozás után.
Sziasztok!Fent említett erősítő,még várakozás,hideg indítás,bármilyen praktikára sem hajlandó bekapcsolni.Még nem érkezett meg hozzám,de korábban még elindult egy-kétszer,de most már abszolút nem csinál semmit.Olvasgattam itt mások eseteit,itt is kondi lesz valószínű,vagy még mást is tönkre vághatott?Csak az érdekelne,hogy elérhető-e hozzá minden olyan alkatrész amit esetleg cserélni kell.Válaszaitokat,segítségetek előre is köszönöm!Üdv Sakee.
When power is applied, nothing happens, no standby-LED, Can not get switched on