Sziasztok!
Van egy ilyen tápom, kondicsere után frankón működik, szabályozható stb a feszültség és az áram is.
A "problémám" vele, hogy ad egy - a feszültség és az áram függvényében változó - kattogó hangot. (sajnos előtte sose használtam ezt, nem tudom, ez normális-e)
Azt szeretném kérni, hogy akinek van ilyen, vagy találkozott már ezzel a táppal, erősítse meg/szóljon, hogy ez normális, vagy valami bajt jelent.
Konkrétan a hangot a fém dobozba zárt tekercs felől hallom, és attól tartok, hogy ott esetleg áthúzna, és annak a hangját hallanám, de persze az is lehet, hogy ez a normális működés.
Köszönöm előre is!
Sziasztok!
A képen látható cuccról kellene kideríteni, hogy mi volt. Az egyik kép az eleje a másik a hátulja :)
http://kepfeltoltes.hu/140408/DSC_0560_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140408/DSC_0564_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Köszi. További kellemeset!
Sziasztok
Vettem ismerősömnek egy ilyen típusú műszert ANENG ST170 Clamp Meter Multimeter ami áram mérésben ami a legfontosabb lenne ismerősebnek hibásan mér kevesebbet mutat mint kellene
látott e már valaki ilyent belűről lehet e korrigálni ezt a mérési hibát
https://vi.aliexpress.com/item/1005005871737031.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.1d821802OQUacM&gatewayAdapt=glo2vnm
Tisztelt kollegák!
Szeretnék fejleszteni a műhelyemben. mivel egyre apróbb dolgokkal dolgozunk egy miroszkopra vagy usb-s mikroszkopra gondoltam.
Érdeklődnék azoktól akik használnak ilyet mit érdemes venni? Tsláltam sztereo mikroszkopot 30000ft körűl 5-10-20x nagyítással. Vagy jobban használhatók az usb-s kütyük. Elsősorban forrasztások ellenörzésére, kontakthibák keresésére. Vagy ha nagyon pici soklábú alkatrészről van szó pozicionáláshoz, esetleg jó lenne ha lehetne alatta dolgozni is. (forrasztani) Ha van valakinek tapasztalata a témában szívesen venném ha megosztaná. Előre is köszi!