Sziasztok!
Egy hordozható akkus rádióra fordított polaritású töltőt dugtak.
Mi lehet ez? Csak a képet kaptam meg.
Sziasztok!Hozzám került javításra egy Eumig Metropolitan CC HI-Fi berendezés.A problémája az ,hogy nehezen éled fel a táp és a funkciót választó gombok mindig vissza állnak készenlétre. Ha valakinek lenne hozzá kapcsolási rajza és megosztaná itt a tanyán vagy elküldené nekem nagyon megköszönném.e-mail:belfi45@hotmail.com
Köszönettel belfi
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Lenne két ilyen lemezjátszó, ami bekapcsolás után nem indul. Tehát fények vannak, de a tányér meg se moccan. Itt a Tanyán találtam rajzot, de csak hasonló. pl. a motorvezérlőnél a x101 nincs beépítve, van még egy kis eltérés. A motorvezérlő, a PIC megkapja az 5V -ot a STA431 a 24v-ot. A PIC kavicsa rezeg. Nincs a karnak kapcsolója egy Start stop gomb van (FL/ST) H és L szintek vannak.
A rotate, meg drive-n minek kéne lennie? Egyáltalán hogyan működik ez az egész?
köszi
Javításra kaptam a készüléket, a tápok látszólag rendben vannak, de nem ad ki hangot, teljes csendben van. Van Valakinek ötlete, merre induljak el? Előre is köszi segítségeteket!