Az isemrősömtől kaptam egy rosz, precision alaplapos sztereó videoton tv-t, a stand by trafó adta meg magát, kicsréltem, viszont a képe ha világos színek vannak akkor a két szélén homorú lesz(így megy már egy éve a TV). Kipróbáltam másik képmodullal is, de a hiba ugyan úgy fennált, a tápegységre gyanakszom, nincs kapcsolási rajzom, nem tudom mihez nyúljak hozzá.Ha tud valaki segíteni, vagy van valami ötlete, azt nagyon megköszönném.
Üdv.
üdv!
Van ez a videoton tv, függ ic halállal jött be. kicseréltem már kétszer,1-1 hétig ment kb,aztán tönkrement a tda 8351.. elkókat kicseréltem a körben.meg az 5.1 zénert is. Valami tippek erre?
üdv.
sparco
Köszöntök Mindenkit!
Most kaptam a fent megnevezett TV-t ( hibajelenség a címben leírva)azzal a megjegyzéssel, biztos rossz a trafó, ha kell ,vidd el.
Sajnos Tanyán nem találtam rajzot, ezért ha valaki tud segíteni egy térképpel, szivesen venném. A javítása nem sürgös, de sajnálnám néhány alkatrész miatt - ami felhasználható adott esetben - szétszedni.
Üdv! welding alt
Térképet a térképboltból, Rajzot a tanyáról! (Ugye, hogy fent volt!)
Kalex
VT TS4352 TXT Thomson rendszerű ismert gép. Csak úgy marad bekapcsolva, ha nyomom a prog, váltó gombot. Tápok megvannak, szürke visszafutásos a képernyő, proci orajel nincs kristálycsere után se.Proci nem zárlatos.Van valakinek ötlete hogyan tudok meggyőződni róla, hogy dög a proci ha nincs csere.Száma: CCU-VT-07 G003464.004
István