Sziasztok
Fenti erősítő feladja a leckét...
Bekapcsolás után 1mp múlva kikapcsol. Szervizmódban elindítva (FM/AM gomb+8-as gomb hosszan nyomva), úgy bekapcsolva,
DC PRT 000 B kijelzéssel indul.
Amit megnéztem: 22nF /630V a kis tápegységben 4013-at cseréltem. Tápfeszek +/-50V a végfokon OK. Végfok kimenet DC egyik csatorna -40mV, másik -28mV .Végfokban a tranzisztorokon egyenfeszek a service manualban előírtak.(füst, korom, melegedés) semmi.
6. pontban (6 gomb menüben) egyértelmű DcPRT 000 mindegyik almenüben 6.1, 6.2 stb... Az 5V,+/-15V ellenőriztem. DC prot lábon C147 kondin 0V van. Nem értem miért reklamál kimeneti DC feszültség jelenlétére, amit szkóppal ellenőrizve nem is észlelek.a kimeneten a -40mV miatt kapcsolhat ki?
Kifogytam az ötletekből.
Ha lenne valakinek ötlete, megköszönném.
Üdv
Szabi
Sziasztok!
Adva van a megnyitóban említett erősítő, amelyet nem lehet bekapcsolni. A táp megoldását nem ismerem. Ha valamelyikőtöknek volt már ilyen problémája szívesen venném a segítségét.
Üdv.Ckó
Szisztok!
Hát sajna fenti hangfalam egyik magasa elszállt.:(
Tudnátok segíteni tekercselésben címmel,tanáccsal mert feltétlen meg szeretném csináltatni!
Üdv:Mika.
Üdv. Mindenkinek!
Fent nevezett erősítő nem kapcsol be. Készenlét nincs. A bekapcsoló gombot megnyomva két(gyors egymásutáni)relé kattanást hallani.Passzív méréssel a tápban és a végfokban a félvezetők és a passzív alkatrészek jónak tünnek.
Jó lenne hozzá a frissítő szoftvert: DSP_FLASHER Vx600 letölteni,de nem találom sehol sem.
Kellene valamilyen segítség vagy tapasztalat.
üdv.