Sziasztok!
Adva van a megnyitóban említett erősítő, amelyet nem lehet bekapcsolni. A táp megoldását nem ismerem. Ha valamelyikőtöknek volt már ilyen problémája szívesen venném a segítségét.
Üdv.Ckó
Üdv mindenkinek!
A címben említett erősítőn dolgozok, alaposan szét van bombázva. Kibontottam belőle egy marék hibás alkatrészt, ezeket pótolnám. Leginkább a végfokokkal vagyok bajban, hogy mivel helyettesítsem, mert több helyen olvastam, hogy ajánlatos lenne párba válogatott alkatrésszel dolgozni. (erősítőt még soha nem javítottam ilyen mélységekben) Eredetileg passzolok, hogy milyen végfokokkal szerelték, BD249C/BD250C kombó dolgozott benne, amit utólag építettek bele. A manual 3 fajtát említ beépíthetőnek. 2SC3181/2SA1264 kombó, beszerezhető, de szerintem párba válogatásra nincs lehetőség.
Kereszt referencia katalógus "hozza" a 2SA1186/2SC2837 kombót, ami a hq-ban kapható is, párba válogatva. Ezzel a párossal vajon pótolható?
Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget.
Sziasztok!
A címben nevezett készülék minden bemenetéről rendben működik.
Viszont az egyik kimenetel gond van, a jobb hátsó kimenetel, itt a hang mint ha hullámvasútra ült volna, és torzít is, illetve a védelem néha lekapcsolja de ez még nem bírtam elérni nála, ezt csak a tulaj elmondásából tudom.
Szét szedtem át forrasztottam az egész alaplapját, illetve az STK402-120Y kiegészítő elemeit egyenként meg vizsgáltam, de a hiba nem akart kibukni.
Nem tudom valaki hasonló erősítőt javított e már hátha találkozott már ezzel a jelenséggel, és ha igen akkor mi okozhat ilyet?
Ha van valakinek valami ötlete akkor kérném segítsen ki engem ez ügyben.
Nekem az a gyanúm mint ha valamelyik csatoló kondi vacakolna.
Üdv Istvan
yamaha R-700 rádióserösitő rajzát keresem vagy legalább anyi infót hogy, a végfok
müveleti erösitőjének mi a száma ,mert valaki kiszerelte és nincs meg.továbbá pioneer GM3000 auterösitő rajza,és technics su-8 erösitő rajza kellene .előre is köszönöm!