Üdvözlet Mindenkinek!
Szállítás és cipekedés a negyedikre az előzmény. A Bosch (MAXX4 WFC 1200) bekötés után próba: egy langyos mosás, a víz megy be, majd leveri az automatákat. A régi tulaj (öcsém) javasolja, hogy fordítsam meg a dugót a konnektorban. Így működik a gép!? (a földelést, konnektort nem mértem még)
A másik egy Zanussi K2 F230 hűtőszekrény.(kombi, kétajtós, felül fagyaszt, egy kompresszoros). Hasonló előzmények, beüzemelés után szépen megy, hűt, de csak a fagyasztó része. Ez viszont csak másnap derült ki, amikor már nem voltam ott, jött a telefon a gondokról.
A napokban (hétfőn) megyek a lányaimhoz szemlét tartani. Ha lenne néhány jó ötlet köszönettel várom.
:help: Feró
Kedves "tanyalakók"!
Adott a tárgyban szereplő ZANUSSI ZWS2105W típusú mosógép. Nem indul, hibaüzenetként villog a start/pause LED.
Gyári leírása alapján (Err 01) nincs megfelelően bezárva az ajtó hibát, vagy Metalflex ZV-446 hibát jelentene.
Egy évvel korábban szénkefe csere oldotta meg a problémát. Mostaniág működött és megint a korábbi hibát jelzi. A zárat és a szénkefét is kizártam első körben ellenőrzést követően - mint hibaforrást.
Van esetleg valami tipikus hibája, hibaforrása, amit érdemes megnézni?
Köszönöm a megtisztelő válaszokat.
Sziasztok!
A címben szereplő gép motor csatija vizet kapott, és a panelon elszenesedtek a tacho soros SMD ellenállások. Mivel az értékük nem látszik, beraktam egy-egy 22KOhm-at. A gép működik, de nem igazán vagyok elégedett a fordulattal, szerintem a nem megfelelő előtét végett. Azt szeretném kérdezni hogy Valaki nem-e tudná megmondani a megfelelő értéket?
Előre is köszönöm!
Sziasztok! Zanussi zwf 1000 m szimering/csapágy méretét szeretném megtudni. SM nem írja. Köszönöm!