Sziasztok!
Az a kérdésem lenne, hogy mi lehet a probléma, egy Zanussi ZWG 1100M mosógép program elindításakor azonnal felpörög a motor?
Mi lehet a gond?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Szép napot!
Üdv!

Van ez a mosogatógép nálam.
Zanussi ZDF 201 mosogató.
A belső csöve ami a fűtőbetétre és a szűrőházra csatlakozik.
Kilyukadt, egy jó nagy helyen.
Meg van ráncosodva,vékonyodva.
Kireszelődni nem tud.
Ezt vajon mi okozhatta?
Rossz anyag,túlfűtés?
A lyuk ki van vékonyodva,pukkanva ráadásul a felső fele.
Nem ragad,az anyaga,csak olyan kidurrantnak néz ki.
Van még egy kezdődő,jobb szó nem jut eszembe "pimpósodás" rajta..
Van is már amit lehet rendelni helyette, de fúrja az oldalam ennek a hibának az okozója,vajon mi lehet?
Sziasztok kedves tanya lakók! Fent említett automata mosógéppel szenvedek :x szerencsére nem a sajátom egy haver vette olcsón hát jól rá is ba... vele. szólt nekem hogy a vizet egyszerűen nem nyomja ki.szűrőt ki takarítottam tele volt vízkővel + jó sok retekkel :hmmm: . Ezt sajnos szét kellett szednem ki takarítani a vízkőtől mert el volt dugulva :doubt: de rendesen :szetver: ,a szivaggyú és az összes cső, vagy 5 kiló vízkő volt benne le rakódva :rohog: .de sajnos még mindég nem jó mert a gumi cső ami a dob házból ki jön el van szakadva és ereszti a vizet, szeretnék segítséget kérni hogy hol lehet be szerezni hozzá gumi csöveket ami a dob házból jön ki??? mert sajnos autómata mosógépekbe nem igaznán vagyok jártas alkatrész be szerzésébe ÜDV!! Zsolt!
Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni Zanussi FL-411C elöltöltős mosógép javításával kapcsolatban.A hibajelenség a következő volt: elindult a mosás rendben ,majd egy kis idő múlva leverte a hálózati kismegszakítót.Áramtalanítottam a gépet majd visszakapcsoltam a kismegszakítót ,mikor a gépet újra akartam indítani ismét leverte a biztosítót.Azt gondoltam elsőre,hogy talán fűtőszál lesz de gondoltam kipróbálom a gépet csak centrifuga üzemmódban mert ha jól hiszem ilyenkor nem megy a fűtés,de így is lecsapta a kismegszakítót .Úgy gondolom programkapcsoló baja lehet.Jól gondolom?Esetleg valamiféle szerviz manual lenne hozzá?Nem igazán tudom kibányászni a kapcsolót a helyéről.Segítséget előre is köszönöm.