Sziasztok!
Vettem egy Tescos ilyen autós kamerát. Egy ideig tette a dolgát, még a púpos akkuval is. (ezzel adták).
Mostani jelenség: üres kártyát tele írja és lefagy. Nem törli az előző fájlokat. A Mode gombbal átkapcsolható fénykép üzemmódra, de lejátszásra kapcsolva kikapcsol a monitorja és semmit nem csinál ezután. Táp és akku eltávolítás után, üres kártyával továbbra is rögzít míg be nem telik a kártya. Kérdésem, hogy szervi baja lett, vagy szoftvert kéne frissíteni?
Honnan és hogyan? Vagy zsírozzam be és ..............? Az akkuja új.
Szívesen fogadok minden segítséget.
Köszönöm figyelmeteket.
Szép estét!
Galibali
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok!
Tettem fel képeket.
Ami még található rajta: 20130806149260428.
Lehet, hogy pára lecsapódás miatt halt meg a procija?
Szerintem esetleg szoftver frissítés, ha találunk hozzá, vagy kuka.?
Szép estét!
Üdv.
Galibali