Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DRAGSTER DAA1501

CAR-AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
909.5 KB
Page
---
Category
CAR-AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar dragster manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    DRAGSTER DAA-1501 DAA1501 DAA 1501
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant CAR-AUDIO forum topics:
Phase CC480 autós erősitő invertere zárlatba megy
Hi. A tárgybeli autós erősitő ugy került hozzám hogy pár fet.fél hid (irfz44) szétégett. Biztik jók maradtak,csak a fetek mentek tönkre. Átmértem a feteket és a többi passzivat és cseréltem ami rossz volt. Jött a próba...még jó hogy áramkorlátolva kapta a 12 voltot mert zárlatba vitte a tápot. a +/-12 voltnál még nemvolt gond.csak amikor a remote szálon inditottam...ahogy elindult a 494ic leált a tápom. méregettem...szkopoltam..minden jó.az ic két kimenetén szép és ellenfázisu a jel.a freki 36KHz körüli. Ic nélkül nincs zárlat a hidalt fetekben... Ja a végfokok jók.nincs zárlat a szek tápon. Tehát itt áltam meg Én most az inverter trafo menetzárlatára gondolok.... Vagy kevés lenne a 36KHz es freki??? Természetesen ic-t cseréltem.de a hiba maradt. Valakinek ötlete??? Üdv.egon
Audiowox VME9312TS DVD-lemezt nem mindig játsza le, új fejjel.
Sziasztok!
Még decemberben került hozzám, azzal a hibával, hogy tel mute, és nem tudtunk tovább menni, de itt hagyták és nálam bekapcsolt. Kipróbálva a rádió szól, de a dvd-ét nem játszotta le, mindig azt írta BAD DISC, rendeltem hozzá fejet, egy- két lemezt lejátszik, a többire azt írja mint előtte. Fej cserekor a három csavar beállítását nem biztos hogy jól állítottam be, ami a fej mechanikát fogja, minden csavar alatt van rugó, és hagytam lógást is, mert ezt pont szétszedésnél nem jegyeztem meg a csavarok behajtási mélységét. Mennyire kellene betekerni a csavarokat, hogy pontosabban vigye a dvd lemezeket? Előre is köszönöm a segítségeteket. Egy másik mechanikát lefényképeztem, de ebből hiányzott a fej, a rossz lett beletéve.
914425 Mazda6 autórádió Panasonic GER4 66 9RX
Sziasztok!

A fenti autórádiót működésre lehet bírni az autón kívül?
Ha igen, egy bekötési rajz is jól jönne, semmit sem találok róla!
A hiba, hogy halkan szól.

Köszönöm!

norty

Cobra 4B 789 R1A autó risztó bekötési rajz.
Sziasztok. Esetleg valakinek nincs eme Renault-ba szerelt risztóhoz bekötési rajza ? Sajna a gooli nem barátom ez ügyben. Köszi és szép napot .
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce