Jó napot mindenkinek!
Eredetileg ptk hibával került hozzám. Megjavítottam,és összeraktam. Ezután vettem észre hogy elmegy az adóról. Kipróbáltam az automata keresőt . Nem állt meg. Régebben ezt a T104 afc tekercs alatt levő kerámia kondenzátor okozta.
Próbáltam állítani rajta ,de nem sikerült, pedig nem ez az első esetem. Kitörtem a kondit,és tettem rá 68pf kerámiát. Ezután se sikerült beállítani.
Találkozott már valaki ezzel a hibával?
Jó lenne egy rajz is hozzá, mert amit a fórumon találtam, elég gyenge, alig látni.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv mindenkinek!
LOEWE STUDIO 70S típusú tv javításában kérnék segítséget.Sajna sasszi számot nem találtam :(
A tv bekapcsolás után néhány másodperc elteltével sípol és leáll standby-ba, tv újraindítás és a hiba ugyanaz.
Kontakt hibára már átnéztem, a gyanus forr-okat átforrasztottam, de a hiba továbbra is fennáll.
A hozzászólásokat előre is köszönöm!!
Üdv.:nemfer30
Keresek DPS-126CP-1A illetve DPS-141CP-1A táppanelt. Sharp LC46LE812, illetve LC40X812E tv-ben vannak. Válaszokat előre is köszönöm.
Jó estét mindenkinek.A fent emlitett lcd tv ,automata és kézi kereséssel megkeresi csatornákat de nem lehet lementeni.Ha valaki találkozott ilyen problémával segitssen kérem.,vagy a szerviz menübe hogy lehet belépni.JÓ ÉJT MINDENKINEK