Hi!
Tudnátok segíteni?
Ismeri Valaki ezt a panelt?
http://images.ua.prom.st/4382145_w640_h640_gfv_022.jpg
A 12V a táp panelon megvan. Rámegy a proci panelra. Azon megvan az 5 V de semmi, a ledek nem égnek.
A két potit felcseréltem hátha, de semmi.
Köszi
Hi!
Hogyan lehet ezt kiszedni?
Kösz
Sziasztok!
Indesit IWE71483 mosógép F03 hibakódal leáll és csak szivattyúz.
Fűtőszál melletti NTC zárlatos volt, azt kicseréltem, de sajnos a hiba maradt. Teszt programot lefuttatva is F03 hibára áll ki. Próbáltam 3 féle (barna, fehér, fekete) Indesit NTC-vel is. 3-ból kettővel 10-15perc után kiáll F03-ra, egyikkel végigment a mosás, de a fűtőszálat ott sem kapcsolja be. Az eredetei NTC ami zárlatos volt benne az kárt tehetett az elektronikában?
Köszi előre is a segítségeteket.
üdv.: G.
Évekig állt a gép, mert rondán mosogatott, így kapták a lakással. Újraélesztettem. Tele volt szeméttel, szórókarokon nem volt luk, mindben nejlon meg törmelék, felső kar csatlakozóból gumi kirohadva, stb. Kapott tömítést, miután nem forgott másik felső kart, tömény lúgos átmosást.
Most müxix, szépen mosogat.De a program végén nekiáll villogtatni a jobb szélső ledet. Addig nem hagyja abba, míg nem kap egy resetet. Utána indítható, szépen elmosogat, de a végén nekiáll villogni.
Gőzöm sincs, mi lehet a nyűgje.
Ja és míg el nem feledém. Szépjóreggelt Mindenkinek!