Sziasztok!
Mivel mostanában "üldöznek" az LG termékek, ismét egy ilyen került asztalomra. (32LC2RR)
Szokásosnak mondható táp kondik "hízása" miatt, cserére szorultak. Viszont van benne egy kis smd 8-lábú átkötés,(totál zárlat) ami fénykorában egy tranzisztor lehetett. Ezzel van gondom, hiszen nem tudom be azonosítani.(Q209)
Ha valaki ismeré ezt a tápot, vagy esetleg rendelkezne rajzzal, megköszönném a segítséget.
Üdv, Z.
A kérdéses alkatrész: IRF7807z
Sziasztok, a címbeli gép a mellékelt képet produkálja antennajel nélkül. Jellel nagyjából kitisztul a kép, de a menü zavaros marad, a betűk hiányosak. Ebben a készülékben a T-CON a Main-en van, nem külön panelen. Szóval a kérdés: mennyire valószínű a T-Con/Main hiba (és nem a kijelző hibája)?
Minden segítő hozzászólást nagyon köszönök!
Szép estét!
Laci
Tisztelt Tanyalakók!
A fent említett TV minden bekapcsolás után kezdeti beüzemeléssel indul. Minden esetben, ha teljesen leválasztom a villamos hálózatról. Ha távirányítóval kapcsolom ki, akkor néhány napig jó, aztán újra kell hangolni. A neten nem találtam hozzá eprom tartalmat, Feltételezem, hogy ez okozza a hibát. Tud-e valaki segíteni?
Köszönettel:myckie53
Sziasztok kedves tanya lakók!! Ma kaptam egy ajánlatot egy: 82-cm LCD. Lg. TV. nem e érdekelne 10 ropié? de hibás a készülék :doubt: , a srác aki ajánlotta nem is nézette senkivel szóval még szűz a készülék és 4 éves :szetver: ! A hiba az úgy kezdődött pattant 1-et el ment a kép de vissza is jött de már se kép semmi.Ma meg néztem csak rá néztem szép állapotban van újszerű, táv, leírás minden meg van hozzá, és állította hogy nem is ment ráadásul sokat a készülék csak ritkán van itthon , nem szedtem szét majd hétfőn megyek és át nézem, érdemes e bele fektetni vagy nem :hmmm: , inverterre tippelek így láthatatlanba, valami hiba ott lesz vagy környékén :idea: Szeretnék tanácsot kérni érdemes ilyen készülékkel vacakolni akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem!! hétfőre tuti adatokat tudok meg adni róla.ÜDV!!!!!! Zsolt.