Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

MAGNAVOX AIR KING-923 1951 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PNG)
Size
164.1 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar magnavox manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    MAGNAVOX AIR KING-923 KING923 1951 KING 923
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Sencor autóhangszórók, vélemény?
Sziasztok! Vásárlás előtt szondázom a piacot :) Van gyakrolati tapasztalatotok a Sencor hangszórókról? Hasonló kategóriában kapható JVC, Sony is (szerényebb műszaki paraméterrel, kicsit drágábban). Vélemények? Természetesen nem Audiofil hangzást szeretnék varázsolni 15 éves autómba :D Csak a gyári 6W-os hangszórókat szeretném kicsit modernizálni... http://www.sencor.co.hu/auto-hifi/hangszorok.aspx
Orion SE1025B hátlap keresés
Sziasztok!
Keresek a fenti készülékhez hátlapot (nem egyezik az SE1025-tel) és szürke palástot.
Talán valakinél hentereg egy bontott példány.
Köszi. Üdv.: Karesz

 
Denon PMA-480R mute villog
Sziasztok ! 

Denon PMA-480R erősítőn a mute led villog, kikapcsolás nem segít.Leírás szerint védelem kapcsolt be rajta.
üdv.: András
Thomson MS2000 hifitorony véletlenszerűen elhallgat
Sziasztok! Egy barátom barátjáé a készülék. A hibajelenség; véletlenszerű idő múlva egy pukkanással elhallgat. Ez lehet 10perc, de lehet 3-4 óra múlva is. A hangerő nem számít, alig hallható cincogás esetén is ezt teszi. Nem a végfok némul el, a proci (uPD780205GF) és a bemenetválasztó TDA7440D körül lehet valami. Elsőre annyit vettem észre, hogy az elnémulás után kikapcsolva, rögtön vissza újra jó. Aztán kiderült, hogy kikapcsolás nélkül a forrást körbe nyomkodva is megszólal, bár ilyenkor többszörös a jel, torzít (ami az előbb még jó volt) kikapcs/be után újra jó. Ők használták rádióval és AUX-ról is, én főleg egy transzmitteren keresztül adtam jelet neki. Egyetlen egyszer a hibakor kiírta, hogy OLOAD (gondolom overload lehet?), de soha máskor semmit nem jelzett. Erre rákeresve sem találtam semmit. Közben kivezettem a kurrens pontokat, az AUX és a tuner bemenetet, valamint a TDA7440D bemenetválasztó és azt követő része közötti átkötést és a végfok bemenetét és a hiba után szkóppal ránéztem. A hiba: némulás után rögtön egy koppanás, majd némi zörgés (mintha mikrofont dörgölnél) és csend. Ez általában 1-2s, de az utóbbi pár alkalommal többszöri pukkanással és hosszabb zörgéssel agonizálva hallgatott el párszor. Ami fura, hogy a tuner bemeneten sincs jel ilyenkor, ez azt jelenti, hogy inkább proci lesz? A forrást kapcsolgatva újra megszólalás után a jelszint kb. háromszoros, ezért vágja a tetejét és torzít. Ki és bekapcs után ez visszaáll. Egy hétvégén a 2 nap alatt kb. 2-3 alkalommal jön elő a hiba. Múlt héten szombaton egyszer, vasárnap 2-szer, egész nap ment. Ütögetéssel, feszegetéssel nem jött elő eddig.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce