Egy 2243nw monitorban az összes elkó felpuposodva, inverter áll de kép külső megvilágitásra látszik. 12v
helyett 18v 5v helyett 7.5v. Elkók cseréje után tápok
rendben ,de inverterek nem indulnak és a számitógépet
sem veszi észre csak 5 sec után készenlétbe megy,villog a led. Jártam már máskor is igy azt is félretettem. Ha
valaki járt már igy vagy van ötlete irja meg.
köszönöm Beni1
Hi!
Tudnátok segíteni? Lenne ez a monitor. A gombjai össze-vissza átvezettek. Rendbe hoztam őket, de a kép függőleges irányban totál meg van nyúlva.
Van ennek valami menüje, vagy service softja, amivel resetelhetném, vagy beállíthatnám az epromját?
Kösz.
csattant egyet a monitor,aztán se kép, se semmi!
még a led sem világít. a biztosíték nem ment ki. a tápban van egy 5 lábú ic, arra gyanakszom, de mi mehetett még ki? mondták hogy az visz magával még két ellenállást is, de a pozíció számot nem tudták megmondani. innét letöltöttem a szervízdoksit, de a 220-as részében csak egy ellenállásnak látszó valami van.
ha valaki tud segítsen.
az ic 890 ft, tehát megéri megjavítani, ha más baja nincs.
az ic dp104c, az ellenállás sck-083( pozíciószám:TH602), de ezt termisztor lehet TH jelöléssel a rajzon. az egyenirányítót még nem mértem ki, de az nem biztos hogy kiment, mert akkor a biztosíték is elszáll!
előre is köszi
Ha ehhez a monitorhoz van valakinek egy felesleges vezérlő panelje az kérem írjon, megegyezünk.
Üdv: Gege