Üdv Mesterek !
Adott egy UE32EH5300 gép amiben mainboardot cseréltem(villám) (ebay).Az a gondom a cseredarabbal , hogy menünyelvnek csak az angolt ajánlja fel.
Bár a szervízmenüben alapmodellként EH6400 van megadva(nem tudom változtatni) régiónak Páneurópa (ez sem állítható)nem hinném, hogy ez a gond.
Néztem a doksijában a szervízmenü többi opcióspontját, de a készülékében nem mindet találtam meg. A netes szoftverfrissítés sem hozott eredményt...Hozzáértőbbek véleményét várom.
Köszönöm.
Sziasztok Samsung ue50h6270ssxzg televízión nincsen kép.
Hang van ,háttérvilágítás van, hangerő gombra reagál,pittyenik olyan samsungosan,emeli csökkenti a háttérvilágítást üzemmód váltásnál.Kérdésem az lenne ,hogy ez t-con panel hiba,vagy főpanel hiba?
Segítséget előre is köszönöm.
Ma hívott a tulaj hogy szeretett tv-je nem működik
előélet:
már egy ideje csinálta hogy a kép felső 10 cm-ben vízszintesen volt egy csík de bemelegedés után eltűnt
aztán most bekapcsolja a tv-t 6ot villog bejön a hang indítaná a képet és letilt visszamegy standby ba
Holnap tudok csatolni képeket estefelé,+ típusszámot
ha esetleg valaki találkozott hasonló problémával és sikerült megoldania , várom a válaszát :)
elsőre arra tippelnék így látatlanul hogy kiment a lámpa
hello!
tudna valaki segitteni az optimális szervizmenü beálitáshoz