hello
my dishwasher clean not so good and make 5 beep at the end since year.
it look like this model Bosch/Siemens GS (bosch_siemens_spuelmaschine_technik_training.pdf)
seem to warm too much. I have measured 65° in a program at 35° but NTC seem ok (50K at 25°)
I saw it 2 time running with not enought water.
any idee ?
thanks
Kérem Kalexet, hogy ne törölje a beírásomat, mert a gépen az adattábla olvashatatlan, és a kezelésin sincs tipusszám, segítségre viszont szükségem lenne.
Kedves mesterek!
Keresek a Siemens mosogatógépemhez egy bontott, működőképes, és megfizethető keringető szivattyút. Sajnos új gépre nincs fedezet, ez meg állandóan megszorul. A vasmagja agyon van rozsdásodva, és a pajzs ferdén áll. Hiába kalapálom helyre, egy idő után megszorul.
A kódja: 00 263 313. felteszek egy képet is, hátha segít.
Sziasztok! A mikróban már második alkalommal ég el a tányérforgató csillag, most az üveg tányér is szétrobbant. A csillag jó volt, másik készülékből került bele, de itt elolvadt, aminek az okát nem tudom. Keresek egy olyan tányérforgató csillagot, aminek az alsó hossza 22 mm és az átmérő pedig 10,8 mm. Mindenhol csak rövidebb szárút találtam, ami sajnos nem ér le a mélyre beépített motor tengelyéhez. A vastagság is fontos, de azon lehet változtatni könnyebben. Hátha van valakinek ilyen, amit el tud adni.
Sziasztok!
A fenti géppel nem boldogulok ezért kérnék a tapasztaltabb kollégáktól segítséget.
A hibajelenség: indítás után 1-2 perccel leáll és villog "SCHRANKTROCKEN" FELIRAT MELLETT A LED.Már átnéztem mindent:motor,fűtés,hőkorlát,érzékelők,szivattyú,szintkapcsoló,vezetékek,a panelon minden elkót cseréltem de a hiba maradt.A neten nem találok semmit hogy ez milyen hibakód lenne.
ha tudtok légyszíves segítsetek!
Köszönet:mika