Sziasztok!
A fenti LCD TV tápjában (VESTEL gyártmány) elszállt az IC805 poz.számú "AAJFG" jelölésű IC. A táp 17IPS16-3 jelölésű. Jól jönne rajz hozzá, vagy legalább az IC tipusa. Közben még én is kutatom, ha találok valamit, jelzek. Előre is köszi!
Hűs napot! Laci
Üdv, Mindenkinek!
A segítségeteket kérném. 17MB62 alaplapos JVC analóg kábeltévét használva kb 5 percenként elmegy a kép és megjelenik a "nincs jel" fölirat. 2 s -ot számol vissza, majd előjön újra a kép. Bonyolítja a helyzetet, hogy már 2(!) másik alaplappal és másik tápegységgel is kipróbáltam. Sőt másik kezelőt és másik infra panelt is tettem rá. Szerintetek(hogy érzem magam)??? Azt, hogy az eredeti alaplappal hosszasan járatva elmegy a hang egy idő után már meg sem említem..
Sziasztok!
Van valakinek doksija Vestel tápegységek (LCD TV) keresztreferenciáiról?
Szeretném megtudni, hogy a Vestel 17IPS71 23194046 helyett használható a 23220956?
Üdv: Gábor
Szevasztok!
A fenti tv távval be- és kikapcsolható,hang van háttér működik. Többszöri ki-be kapcsolás után egyszer csak "csoda"van kép és működik minden funkció .Sikerült leírnom a verzió számot a menüből :V4.35.8.0 .Járattam 3-4 órát működött rendesen.Reggel bekapcsolásnál ,már nem.Tápfeszek jók.Ha,lenne hozzá valakinek esetleg egy jó FIRMWARE USB-ről talán sikerülne feléleszteni.Remélem,hogy nem MAIN vagy COF hibás.Melegíteni még nem próbáltam.Ha tudtok valami okosat mondani erre a Vestel Tesco-s török csodára légyszíves ne kíméljetek.Köszönettel! Ui:ráadásul a rokonomé