Sziasztok!
Már megint keresek.. és segítséget kérnék.
Kis hordozható dvd került hozzám, aminek töltési stb. gondja volt. Viszont az akku "cseppfolyósította" magát.
Próbáltam rákeresni, de lehet valamit elbénáztam, mert nem találok sehol. Gondolom nem ez az egy példány készült belőle, tehát gyaníthatóan beszerezhető. Ha tudná valaki hol kapható, kérem ossza meg velem. :help:
(3.7v, 2500mA)
Köszönettel: Kiss Z.
Hála nektek, :bow: (stevepapa) megoldottnak látszik a probléma! :taps2:
Üdv mindenkinek!
Inverteres klíma kompresszorát szeretném elindítani, van ithon 3 fázisu bldc vezérlőm de az max 20 v on megy ami kevés (nem surit rendesen igy nem tudom leprobalni) van valakinek ötlete hogyan tudnám megregulázni ezen fenevadakat gyári vezérlő kiesik a körből sajnos.
Udvozlet mindenkinek. Ket kulonallo kabel szolgaltato adasat szeretnem egy TV keszulekbe kulon kulon hasznalni.Ugy gondoltam hogy jo lenne valami atkapcsoloval atkapcsolni hogy ne keljen ki be dugdosni a csatlakozokat. Ugy ahogy a tobb LNB-s muholdvevo nel a diseq mukodik. Csak szeretnem tudni hogy hogy vezerlodik ,milyen inpulzusokkal lehet megnyitani a DISEq bemeneteket?
Sziasztok!
Valaki próbálta esetleg a képen szereplő szippantós páka hőérzékelőjét egy Weller WECP20 állomáshoz illeszteni? Egyáltalán érdemes ebben gondolkodni? Nyákot idő hiányában nem szeretnék gyártani, viszont nem tudom mi érzékel a Solomonban.
Köszönettel: Karesz.