Sziasztok!
Keresem megvételre a fent megnevezett készüléket. Nem kell hogy működjön, de viszonylag szép és hiánytalan készülék kellene.
Köszönettel Karesz.
T.Tanyasiak!
Kaptam ajándékba egy ilyen szerkezetet, megörültem neki, beüzemeltem. Aránylag minden simán ment, megtalálta az összes földi adót, a szabadot, és a kódoltat egyaránt. Hang volt mindenhol, kép semmi. A jelerősség 42%, a minőség 92%. Mindkettő zöld. Van valami ötletetek?
Ez ugye elvileg laptopokhoz készült tuner egy pici bot antennával, de az erősítős. Persze nem számít. Gondolom nem tetőantennával kell használni. Szóval várnám a jónál, jobb ötleteket, ha lehet.
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Kérem SobriJ, és kozakg, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Hoztak egy ilyet, hogy nem megy a táp. A kimenet nem nagyon világos, hogy mi. Valszeg 2 pólus a táp, de a másik kettő valami ki-be kapcsoló vezérlő?
Van bent egy HEF4538.
Tudnátok segíteni, hogy működik ez?
Kösz
Kérem,
Harley-D és
kozak_g, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Érdeklődnék, használ ilyet Valaki?
https://www.ebay.com/itm/AC-DC-Adjustable-power-module-24V-to-0-30V-Voltage-converter-2mA-3A-DIY-Kit/254269655622?epid=24012366195&hash=item3b33a70a46:g:PlAAAOSwcwhVJ7yX
Vagy tudtok jobbat az Alirol, Ebayrol?
Köszi